آئودی Q4 e-tron تیپ 50 قویترین آئودی برقی در ایران

آئودی Q4 برقی ارائه شده توسط شرکت نادین خودرو مجهز به دو موتور الکتریکی می باشد که امکان تولید 313 اسب بخار قدرت و 472 نیوتن متر گشتاور را دارد. این خودرو چهار چرخ محرک بوده و قابلیت های حرکتی زیادی را برای راننده به ارمغان می آورد. شتای صفر تا صد این خودرو برابر با 6.8 ثانیه است که در بین شاسی بلند های کامپکت عدد قابل توجهی به شمار می رود. تیپ 50 آئودی Q4 با ظرفیت باتری 84.8 کیلو وات ساعتی میتواند حدود 560 کیلومتر را پیمایش کند. طراحی ظاهری آئودی Q4  بسیار مدرن و اسپرت می باشد. چراغ هایی که با به روز ترین تکنولوژی روز آئودی به حالت ماتریکسی زیبایی جلو پنجره و قسمت عقب این خودرو را بینهایت کرده است. در نمای جانبی نیز طراحان خطوط بسیار مدرن و پخته ای را استفاده کرده اند که به پویایی نمای جانبی خودرو کمک کرده است.

قسمت داخل کابین آئودی برقی (Audi Q4 etron) نیز همانند طراحی قسمت بیرونی آن بی نقص به حساب می آید. طراحی بسیار مینیمال با ترکیب تکنولوژی های روز دنیا در کنار دکمه های فیزیکی حس و حال هیجان انگیزی به کابین داده است. متریال نیز بسیار با کیفیت و لوکس انتخاب شده است.

 

امکانات رفاهی و ایمنی آئودی Q4 50 e-tron

نسخه 50 خودروی آئودی Q4 برقی مجموعه ای از کامل ترین آپشن های رفاهی و ایمنی خودرو به حساب می آید.

تجهیز بودن خودرو با سیستم کمک راننده سطح 2 به کمک 17 رادار و  5 دوربین این خودرو را به یکی از مجهزترین خودروهای وارداتی بازار تبدیل کرده است.

از سایر امکانات آئودی برقی (Audi Q4 etron) می توان به رادار پیشگیری برخورد از جلو، ترمز اضطراری، سیستم هشدار خروج از خط، سیستم کمکی شروع حرکت در سربالایی، سیستم کمکی حرکت در سراشیبی، سیستم‌های ضد لغزش، سیستم‌های کنترل پایداری، کروز کنترل تطبیقی، سیستم‌های ترمز کمکی EBA ،BAS و BA، سیستم ترمز ABS و EBD، استارت از راه دور، پیش‌گرمایش باتری در هوای سرد، هدآپ دیسپلی، دوربین ۳۶۰ درجه، نمایشگر ۱۱.۶ اینچی لمسی،  امکان تنظیم نرمی و سفتی سیستم تعلیق، پارک اتوماتیک و امکانات رفاهی دیگر اشاره کرد. 

گالری آئودی Q4 50 e-tron

© کپی رایت 2024 - شرکت نادین خودرو